Suport

Va invitam sa descarcati cataloagele, brosurile, certificatele, prezentarile, instructiunile de utilizare sau alte informatii referitoare la produsele noastre.

Cauta in toate documentele

Title Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×8 OM4 008TEU-13198A2G
  1 files      2 downloads
Download
Cablu cu fibre optice ADSS A-DQ(T)2Y 2x12E9 LT2.3 024EF4-EB523A20
  1 files      0 download
Download
Patchcord SC-LC duplex, OM4, 2m 055702Q5Z20002M
  1 files      1 download
Download
Patchcord SC-SC duplex, OM4, 2m 575702Q5Z80002M
  1 files      1 download
Download
Patchcord LC-LC duplex, OM4, 2m 050502Q5Z20002M
  1 files      2 downloads
Download
Kit cu 12 pigtailuri SC OM4 SP12-39Q-S8
  1 files      2 downloads
Download
Kit cu 12 pigtailuri LC OM4, preorganizate in caseta de sudura SP12-03Q-S8
  1 files      2 downloads
Download
Modul adaptor de panou LC duplex, OM3/4, pt rama LANS LANS-MOD-AD-B
  1 files      0 download
Download
Patchpanel fibra optica, LANS, neechipat, 19″, 1U, negru LANS-01U-B4
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×24 OM4 024TEU-13198A2G
  1 files      1 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×12 OM4 012TEU-13198A2G
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×8 OM4 008TEU-13198A2G
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×4 OM4 004TEU-13198A2
  1 files      0 download
Download
Patchcord LC-SC duplex, OM3, 3m 055702T5Z20003M
  1 files      0 download
Download
Kit care contine 12 pigtailuri LC OM3, SP12-03T-S8
  1 files      0 download
Download
Kit care contine 12 pigtailuri SC OM3, SP12-39T-S8
  1 files      0 download
Download
Modul adaptor de panou SC duplex, OM3, LANC-MOD-E8-B
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×24 OM3 024TEU-13188A2G
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×12 OM3 012TEU-13188A2G
  1 files      1 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×8 OM3 008TEU-13188A2G
  1 files      1 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×4 OM3 004TEU-13188A2G
  1 files      0 download
Download
Patchcord LC-SC duplex, OS2, 3m, 047202R5Z20003M
  1 files      0 download
Download
Patchcord LC-LC duplex, OS2, 3m, 040402R5Z20003M
  1 files      1 download
Download
Patchcord SC-SC duplex, OS2, 3m, 727202R5Z31003M
  1 files      0 download
Download
Modul blank, negru, pentru rama LANC/LANS, LANC-MOD-BLNK-B
  1 files      0 download
Download
Protector termoretractabil, 45 mm, (pachet de 100 buc), HSP-45S100-1
  1 files      1 download
Download
Kit care contine 12 pigtailuri LC SM, SP12-02R-S8
  1 files      1 download
Download
Kit care contine 12 pigtailuri SC SM, SP12-58R-S8
  1 files      0 download
Download
Modul adaptor de panou LC duplex, SM, OS2, LANC-MOD-L4-B
  1 files      1 download
Download
Modul adaptor de panou SC duplex, SM,albastru, 9um OS2, (Pachet de 12buc), LANC-MOD-D8-B
  1 files      0 download
Download
Rama de distributie fibra optica, 1U, 19″, LANC-01U-B
  1 files      1 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×24 E9, 024EEU-13122A2G
  1 files      1 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×8 E9, 008EEU-13122A2G
  1 files      0 download
Download
Cablu cu fibre optice de int/ext, U-DQ(ZN)BH 1×4 E9, 004EEU-13122A2G
  1 files      1 download
Download
Patchpanel keystone 19″, 1U, cu sistem de organizare, pentru 24 de module keystone, CAXXSV-02400-C002
  1 files      0 download
Download
Rama pentru priza ingropata 80×80, WAXWSE-00001-C001
  1 files      0 download
Download
Priza ingropata cu rama metalica, pentru doua module LANscape WAXWSE-S0201-C001
  1 files      0 download
Download
Rama de organizare cabluri, WAXWSW-00000-C007
  1 files      2 downloads
Download
Patchpanel cu sistem de organizare cabluri, 19″, 1U, WAXWSV-02400-C001
  1 files      0 download
Download
Modul de conectare S250, CAXESM-00100-C001, Corning
  1 files      13 downloads
Download
EDGE8 01U EMEA BEN
  1 files      1 download
Download
EDGE8 02U EMEA BEN
  1 files      1 download
Download
CCXFCR I0047 C002 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
EDGE 01U EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CAXXSM 00104 C001 EMEA BEN
  1 files      1 download
Download
Cablu U/FTP 250, CCXERA-B0047-C001-L7
  1 files      2 downloads
Download
CCXFCR I0047 C003 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CCXFCB L0047 C001 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CCXFCB M0047 C001 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
Cablu F/FTP 550/23, Corning, CCXEDA-D0047-C001-L7
  1 files      3 downloads
Download
Cablu S/FTP 800/23s, CCXEDR-F0047-C001-L7
  1 files      2 downloads
Download
CCXEDA D0047 C001 L7 EMEA BEN (1)
  1 files      0 download
Download
CCXEDR D0047 C003 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
Cablu F/FTP 450/23, LSOH-3, CCXDDA-D0047-C001-L7
  1 files      10 downloads
Download
CCXDDA D0047 C001 L7 EMEA BEN (1)
  1 files      0 download
Download
CCXDLE C0047 C001 L7 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CCXDLE C0047 C001 L7 EMEA BEN (1)
  1 files      0 download
Download
Modul de conectare Cat.6A, xS500, Corning, CAXXSM-00104-C011-BP
  1 files      1 download
Download
CCH 01U EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
Priza aparenta cu usi culisante CAXCSE-U0201-C001
  1 files      0 download
Download
CAXESM 00100 C001 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
Modul de conectare Cat.6A S500, Corning CAXASM-00104-C001
  1 files      1 download
Download
048ERZ T3122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CAXESM 00100 C001 EMEA BEN (1)
  1 files      0 download
Download
036ERZ T3122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024ERZ T3122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
CAXCSE G0201 C011 EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
096ERZ T3122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
A DQ BN H 4 24 CT EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024TEU 13138A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024TEU 13198A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
012TEU 13198A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024TEU 13188A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024EEU 13122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
024ERZ 63122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
012TEU 13188A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
016EEU 13122A2G EMEA BEN
  1 files      1 download
Download
012ERZ T3122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
012TEU 13138A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
012EEU 13122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
008TEU 13198A2G EMEA BEN
  1 files      1 download
Download
004TEU 13188A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
004TEU 13138A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
008TEU 13188A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
008EEU 13122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
008TEU 13138A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
004TEU 13198A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download
004EEU 13122A2G EMEA BEN
  1 files      0 download
Download